Bartosz Bronowicki

Fryzjer z wykształcenia i zamiłowania, Ambasador marki TERMIX Polska z wyboru.

Właściciel poznańskiego konceptu fryzjerskiego Błogość. W pracy konsekwentnie podąża ścieżką Sassoon, uczestniczy w londyńskich seminariach, a także doskonale zna najnowsze światowe trendy branży fryzjerskiej czy innowacyjne akcesoria, takie jak m.in. profesjonalne szczotki do włosów.

Inspiracje odnajduje w architekturze, przede wszystkim współczesnej, toteż punktami odniesienia na co dzień stają się dla niego kształty, bryły, kontrasty czy różnego rodzaju konstrukcje.  Choć może poszczycić się nie lada doświadczeniem, stale doskonali swoje umiejętności w zakresie fryzjerstwa.

Bartosz_Bronowicki
Lukasz_Stefanski

Łukasz Stefański

Z wykształcenia elektronik, z zamiłowania entuzjasta nożyczek i kobiecego piękna. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął 5 lat temu. Przez ten czasu jego rozwój w tym zawodzie powędrował szybko do przodu: poświęcił się maksymalnie temu co robi, cały wolny czas spędzał tworząc nowe pomysły na fryzury. Po blisko dwóch latach efekty ciężkiej pracy zostały docenione. Został osobą nadzorującą pracę jednej z akademii Wierzbicki & Schmidt. Obecnie jest jednym ze stylistów i szkoleniowcem w poznańskim salonie AirHair Team.

Każdy kolejny rok ciężkiej pracy przynosi więcej i więcej sukcesów – w 2016 roku został laureatem pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Montibello Hair Affair. Za największy swój sukces uważa zostanie szkoleniowcem, dzięki czemu może nauczać i zarażać swoją fryzjerską pasją młodych stylistów. Aktualnie przygotowuje się do największego na świecie konkursu talentów fryzjerskich World Style Contest marki Davines.

Anna Kopaczewska

Kobiecy pierwiastek utalentowanego duetu, który prowadzi poznańską Pracownię Fryzjerską NÓW.

Fryzjerem jest od ponad 10 lat. Mimo ogromnego doświadczenia, każdy dzień pokazuje jej, że chce więcej, bardziej, lepiej pracować. Ważne jest dla niej, by przygotowywane przez nią fryzury charakteryzowały się wysoką jakością, a także były funkcjonalne i dopasowane do stylu życia jej klientów.

W codziennej pracy w salonie najbardziej inspirują ją ludzie: lubi obserwować i słuchać, stara się być uważna i otwarta, do każdego spotkania z człowiekiem i jego potrzebami podchodzić ciekawością i świeżością.

Jakub Janczyszyn

Razem z Anną Kopaczewską prowadzi Pracownię Fryzjerską NÓW w Poznaniu, gdzie w kreatywnej, industrialnej przestrzeni tworzy wyjątkowe stylizacje. Autor wielu fryzur do sesji zdjęciowych dla magazynów oraz kampanii reklamowych znanych marek.

Od samego początku swojej kariery stara się, aby każda kolejna fryzura była tą najlepszą. Najbardziej inspiruje go osobowość i indywidualność spotykanej osoby, a stałym bodźcem do pobudzenia fryzjerskiej wyobraźni jest wszechobecna w jego świecie muzyka.

Wychodzi z założenia, że podstawą dobrej fryzury jest konstruktywny dialog z klientem oraz rutynowa staranność w każdej fryzjerskiej czynności.

Chcesz zostać Ambasadorem Termix Polska?

Wypełnij i wyślij do nas formularz zgłoszeniowy.