Marka TERMIX

TERMIX – lider w produkcji profesjonalnych szczotek fryzjerskich

By 31 grudnia 2018 6 maja, 2019 No Comments

TERMIX to wiodący producent profesjonalnych szczotek fryzjerskich i równocześnie światowy lider w ich produkcji. Wszystko zaczęło się 30 lat temu, kiedy to Enrique Dols, hiszpański ekspert ds. marketingu włosów, postanowił starą drewnianą szczotkę zastąpić aluminiową – w ten sposób powstały profesjonalne szczotki fryzjerskie, które zrewolucjonizowały proces suszenia.

Marce TERMIX od początku przyświecała więc idea poprawienia komfortu pracy każdego fryzjera. Wszelkie technologie i innowacje mają na celu sprostanie potrzebom i wymaganiom profesjonalistów na całym świecie, którzy narzędzi marki TERMIX używają w swojej pracy każdego dnia, zaś flagowym produktem marki stały się profesjonalne szczotki fryzjerskie.

Produkty TERMIX dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie, toteż marka od lat znana jest jako ceniony producent profesjonalnych szczotek fryzjerskich oraz innych akcesoriów takich, jak choćby nożyczki, grzebienie czy artykuły barberskie. Fryzjerzy doceniają markę za wysoką jakość i trwałość oferowanych wyrobów, a także sukcesywnie wdrażane innowacje, niejednokrotnie rewolucjonizujące funkcjonowanie branży fryzjerskiej, co z kolei przekłada się na wygodę i satysfakcję z pracy wielu profesjonalistów.

W blasku hiszpańskiego słońca eksperci marki dbają o każdy detal. Zanim akcesoria trafią do rąk fryzjerów, przechodzą szczegółowe kontrole jakości, dzięki czemu zapewniają dwuletnią gwarancję na produkty. Wszystko to dzięki połączeniu innowacyjnych technologii i selektywnemu doborowi najtrwalszych surowców.