PoradyProdukty TERMIX

Jak wybrać najlepszą szczotkę do brody?

By 31 maja 2021 No Comments

Starannie zapuszczana broda stanie się wyjątkową ozdobą dzięki codziennej pielęgnacji. Przepisem na zadbany zarost jest dobra szczotka do brody. Zwykle wśród najważniejszych elementów, które wpływają na wygląd męskiego zarostu, wymienia się olejek do brody, specjalne szampony i odżywki. Są to ważne dodatki, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego salonu barberskiego, a także w kosmetyczce brodacza. Jednak warto podkreślić, że to właśnie szczotka do rozczesywania i stylizacji brody będzie fundamentem zabiegów pielęgnacyjnych. Celem czesania brody jest nie tylko stylizacja. Poprzez szczotkowanie usuniesz zanieczyszczenia, polepszysz kondycję zarostu i poprawisz ukrwienie skóry twarzy.

 Na co zwrócić uwagę przy wyborze szczotki do brody?

Z pewnością chcesz, żeby produkt posłużył Ci długo, a efekty szczotkowania były widoczne gołym okiem. Dlatego pierwszym czynnikiem, który powinieneś wziąć pod uwagę podczas zakupu szczotki do brody, powinna być jakość wykonania. Szczotka do rozczesywania brody Termix UNTANGLE BEARD BRUSH KIT BARBER została wykonana z drewna bukowego, które wyróżnia się trwałością i odpornością. Dodatkowo posiada rączkę, co znacznie ułatwia proces pielęgnacji zarostu. Równie ważne będzie włosie. Zarówno w przypadku wymienionej szczotki, jak i szczotki do stylizacji brody Termix STYLING BEARD BRUSH KIT BARBER jest to w 100% naturalne włosie dzika. Pozwala na uzyskanie miękkości i blasku zarostu.

Szczotka dla barbera

W profesjonalnym salonie barberskim nie może również zabraknąć szczotki, ułatwiającej wykonanie precyzyjnego cieniowania. Najlepiej, żeby została wykonana z podobnych materiałów, jak szczotki do pielęgnacji brody. Tutaj również liczy się jakość. Szczotka Termix FADE BRUSH KIT BARBER pozwoli Ci oczyścić obszar pracy w czasie cięcia, a naturalne włosie zagwarantuje zadowolenie klienta. Z kolei stylowy design z pewnością będzie współgrał z wystrojem i klimatem salonu.

Szukasz kompleksowego rozwiązania dla salonu barberskiego? Sprawdź całą kolekcję Termix Barber.