Produkty TERMIX

Idealna szczotka okrągła do modelowania grubych włosów

By 9 lipca 2019 No Comments

Pielęgnacja i stylizacja włosów grubych stanowią nie lada wyzwanie, zwłaszcza na co dzień. Większa objętość wcale nie musi oznaczać jednak konieczności poświęcania mnóstwa czasu na stylizację, pod warunkiem, że dobierzemy odpowiednie akcesoria do modelowania.

Modelowanie włosów grubychWarto postawić zatem na profesjonalne szczotki fryzjerskie Evolution Plus, stworzone specjalnie z myślą o potrzebach włosów grubych. Jak inne produkty z serii Evolution, również ten model pozwala na skrócenie czasu suszenia aż o 30%. To istotne nie tylko z punktu widzenia oszczędności czasu, ale także dla zachowania dobrej kondycji pasm. Szczotki okrągłe do modelowania Evolution Plus pozwalają na stylizację włosów grubych i ciężkich, których modelowanie stanowi często nie lada wyzwanie. Co niezwykle ważne przy tego rodzaju włosach, szczotki zostały zaprojektowane tak, aby idealnie je rozczesywać, przy tym nie uszkadzając ich struktury.

Szczotka okrągła dla włosów grubych Evolution Plus pozwala ujarzmić niesforne kosmyki, a w konsekwencji uzyskać gładkie, lśniące i zdrowo wyglądające włosy bez większego wysiłku. W procesie modelowania przydatny jest ergonomiczny kształt rączki, który pozwala na pewne oraz sprawne operowanie szczotką. Dodatkowym atutem jest nieprzywierająca powierzchnia, która skutecznie zapobiega gromadzeniu się zbędnych substancji.