Porady

Jak pielęgnować włosy, żeby codziennie były lśniące?

By 26 lutego 2021 No Comments

Wyobraź sobie grę światła na pasmach Twoich włosów. Zdrowy blask, który otacza Cię niczym mieniąca się mgiełka. Twoja fryzura zasługuje na to, żeby lśnić jak Ty. W jaki sposób osiągnąć taki efekt? Z pewnością wiele uwagi poświęcasz pielęgnacji włosów. Doradzimy Ci, jakie działania będą najskuteczniejsze.

Jeśli lśniące włosy zawsze pozostawały jedynie w sferze marzeń, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz pielęgnować pasma. Przygotuj się na dużą dawkę blasku!

Lśniące włosy w kilku krokach

Podstawą efektu końcowego są codzienne działania. Zacznij od wyboru właściwego szamponu, zwróć uwagę na zawartość witamin. Mają one działanie odżywcze. Podczas mycia włosów Twoim sprzymierzeńcem będzie zimna woda. Kilka sekund kontaktu z nią po zakończeniu mycia i…. łuski pasm zostaną zamknięte. Czas na kolejny krok, czyli czesanie i stylizację. Nieodpowiednia szczotka może uszkadzać delikatną strukturę włosów, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia i matowienia. Wiemy, że potrzeby pasm są złożone, dlatego przygotowaliśmy zestaw TERMIX SHINE. To kompleksowe rozwiązanie składające się z kosmetyczki, szczotki TERMIX BOAR, okrągłej szczotki do modelowania, lusterka, klipsów i sprayu nadającego fryzurze jedwabiste wykończenie.

Jak prawidłowo stylizować włosy, by dodać im blasku

Rozczesywanie pasm za pomocą szczotki TERMIX BOAR sprawi, że będą zniewalająco miękkie. Później pozostaje puścić wodze fantazji i rozpocząć modelowanie za pomocą okrągłej szczotki TERMIX BLACK. Korzystaj ze średniej mocy suszenia. Takie połączenie pozwoli Ci osiągnąć gładkość. Na koniec z pomocą przychodzi GLOSSY SPRAY. Tworzy niewidzialną warstwę, mającą właściwości ochronne i nabłyszczające.

Blask włosów na co dzień

Zestaw TERMIX SHINE jest praktycznym rozwiązaniem, które zamyka wszystkie niezbędne narzędzia do stylizacji w formie stylowej kosmetyczki. Maksymalny połysk włosów może Ci teraz towarzyszyć wszędzie. Wystarczy, że będziesz pamiętać, że pielęgnacja to proces, który wymaga doskonale dopasowanych elementów.