Porady

Jak zadbać o delikatne włosy po zimie?

By 17 marca 2021 22 marca, 2021 No Comments

Pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny to zapowiedź dłuższego dnia, przyjemnych promieni słońca i dawki pozytywnej energii. Warto pamiętać o tym, że nie tylko natura budzi się do życia. Podobnie powinno być z włosami, którym należy pomóc w odzyskaniu witalności. Okres jesienno-zimowy charakteryzuje się zmiennością temperatur, obecnością wiatru, odpadów atmosferycznych, koniecznością poruszania się w czapce lub kapturze. To wszystko wpływa na kondycję fryzury. Przywróć jej blask na wiosnę!


Pielęgnacja osłabionych włosów

Za utratę sprężystości i połysku pasm odpowiadają uszkodzenia struktury włosa. Do regeneracji niezbędne będą składniki odżywcze, które ją odbudują. Proces ten najlepiej przeprowadzić holistycznie, dbając o każdy aspekt rewitalizacji. Dlatego zestaw TERMIX CARE w kosmetyczce stanowi idealne rozwiązanie, które odpowiada na złożone potrzeby włosów. Zapomnij o łamliwych i zniszczonych pasmach. Rozczesuj, modeluj i odżywiaj, by cieszyć się później olśniewającym efektem. Kosmetyk Revive Oil by Style wyróżnia się składem wzbogaconym o komosę ryżową i orchideę. Pozwoli to nabrać fryzurze elastyczności oraz nada jej miękkość i lekkość jedwabiu. Nie bez powodu jest elementem zestawu TERMIX CARE. Krok po kroku odzyskasz piękno włosów po zimie.

Jak wzmocnić włosy?

Pamiętaj, że na kondycję Twojej fryzury wpływ ma także pielęgnacja skóry głowy. Płaska szczotka Termix Pro posiada zaokrąglone końcówki. Pozwalają one na wykonanie delikatnego masażu w czasie rozczesywania. W ten sposób poprawisz ukrwienie, a w konsekwencji przyspieszysz wzrost pasm. W czasie modelowania pamiętaj o dopasowaniu szczotki do kondycji włosów. Szczotka Termix Evolution Special Care jest profesjonalnym narzędziem fryzjerskim, stworzonym z myślą o stylizacji osłabionych, podatnych na uszkodzenia pasm.

Odżywcze zabiegi w salonie fryzjerskim

Poza codzienną pielęgnacją warto zastanowić się nad profesjonalnym zabiegiem w salonie fryzjerskim. Kompleksowa kuracja przywracająca optymalny poziom nawilżenia i odbudowująca strukturę włosów da Ci gwarancję szybkiej regeneracji po okresie jesienno- zimowym. Zadbaj też o dietę. W ten sposób zatroszczysz się o fryzurę „od wewnątrz” i już wkrótce będziesz podziwiać efekty w blasku wiosennego słońca.