Produkty TERMIX

Modelowanie włosów cienkich przy pomocy okrągłej szczotki

By 24 kwietnia 2019 6 maja, 2019 No Comments

Włosy cienkie i delikatne wymagają szczególnej troski, a także wyjątkowej pielęgnacji. Eksperci podkreślają, że istotne jest nie tylko stosowanie odpowiednich kosmetyków, ale i wysokiej jakości akcesoriów do stylizacji takich, jak na przykład profesjonalne szczotki fryzjerskie. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób można nadać pasmom objętości, której zwykle brakuje włosom cienkim.

Szczotka okrągła do modelowania Evolution Soft została zaprojektowana i stworzona z myślą właśnie o tego rodzaju włosach. Na rynku w zdecydowanej większości dostępne są szczotki okrągłe wykonane z aluminium, jednak to szczotki teflonowe redukują czas suszenia włosów nawet o 30%, co dodatkowo korzystnie wpływa na wygląd i kondycję włosów cienkich. W ten sposób bowiem efektywnie unikamy ich przesuszenia czy zniszczenia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że szczotka okrągła do włosów cienkich Evolution Soft jest zarówno delikatna, jak i skuteczna, dzięki czemu doskonale sprawdza się na co dzień. Specjalny kształt zapewnia pewne trzymanie i posługiwanie się szczotką, przez co modelowanie włosów staje się proste i wygodne.

Wybór właściwego narzędzia do stylizacji to ważny krok na drodze do uzyskania pożądanego efektu w postaci zwiększenia objętości włosów i widocznej poprawy ich kondycji.