Trendy

Modne fryzury gości weselnych

By 26 czerwca 2020 7 lipca, 2020 No Comments

Letnie słońce sprzyja organizacji uroczystości, szczególnie tych ślubnych. Wybierając się na wesele, warto skupić się nie tylko na pasującej kreacji, ale także na fryzurze, która powinna stanowić oprawę całego looku.

Istnieje szereg czynników, które standardowo są brane pod uwagę podczas planowania całej stylizacji. Wiele zależy od charakteru uroczystości, przyjętej konwencji oraz roli podczas wydarzenia – np. świadka lub świadkowej. Nie należy też zapominać o tak ważnym elemencie jak wygoda. I co najważniejsze – o własnym zadowoleniu ze stylizacji.

Delikatne fale i szykowne upięcia

fryzury-damskie-weseleElegancja zawsze jest w cenie, szczególnie w naturalnym, minimalistycznym wydaniu. Dotyczy to zarówno upięć, jak i rozpuszczonych włosów. Mogą one opadać delikatnymi falami lub tworzyć luźny kok. Dobrym rozwiązaniem są również lekkie plecionki, które podtrzymują całość stylizacji i jednocześnie gwarantują dużą wygodę. Sprawdzą się zarówno w przypadku włosów długich czy półdługich, jak i krótkich. Jeśli planujesz rozpuścić włosy, warto dodać im objętości i lekkości poprzez subtelny skręt. W tym celu najlepiej sięgnąć po prostownicę z funkcją zwijania pojedynczych pasm. Dobrym rozwiązaniem będzie też powrót do uniwersalnych uczesań, takich jak klasyczny kok.

Klasyczne i eleganckie fryzury męskie

meska-fryzura-weseleDobrze skrojony garnitur to podstawa męskiej stylizacji, jednak odpowiednia fryzura jest równie ważna. To ona, wraz z dodatkami, nadaje charakter całości. Stylowy przedziałek, przycięte boki czy może dłuższa grzywka? Fryzurę najlepiej dobrać do rodzaju twarzy oraz posiadanej długości włosów. W przypadku posiadaczy zarostu, warto zaplanować wcześniej wizytę u profesjonalnego barbera oraz pamiętać o bieżącej stylizacji brody przy pomocy szczotki.

Wybór fryzury pasującej do stylizacji i konwencji może wydawać się wyzwaniem, jednak w takich przypadkach należy pamiętać, że elegancja i minimalizm są ponadczasowe. Dlatego warto się na nie zdecydować, żeby zapewnić sobie jednocześnie efektowny i nieprzesadzony wizerunek.