Produkty TERMIX

Odkryj nowe produkty TERMIX – nowości

By 2 grudnia 2020 No Comments

Rozwój towarzyszy nam każdego dnia. To on sprawia, że marka Termix oferuje coraz to nowe produkty premium dla profesjonalistów. Dlatego z pewnością ucieszy Was informacja o znacznym poszerzeniu gamy dostępnych narzędzi do pracy w salonie fryzjerskim (i nie tylko!). To prawdziwi podmuch innowacji, którego źródłem jest nie tylko poręczna suszarka Termix 4300. Gotowi na rewolucję? Jeśli planowaliście uzupełnienie wyposażenia, to właśnie pojawiła się doskonała okazja, żeby to zrobić!

Kolorowe szczotki i nowe prostownice

colors-rozczesywanieO tym, że mamy patent na najwyższą jakość wiecie już od dawna. Już niedługo nabierze to także oficjalnej formy. Wszystko za sprawą innowacyjnych szczotek do rozczesywania Termix Colors, gwarantujących łatwość rozczesywania włosów w każdych warunkach. Bez uszkodzeń struktury pasm, na mokro i na sucho. Specjalnie zaprojektowane włókna i poręczny kształt tworzą ze szczotek Termix Colors prawdziwe narzędzie do zadań specjalnych. W tej linii dostępne są również płaskie szczotki do czesania: różowa płaska szczotka Termix Colors, zielona płaska szczotka Termix Colors i żółta płaska szczotka Termix Colors.

nowe-produktyWarto wspomnieć także o prostownicach: Termix Wild i Termix Slim. Ta pierwsza pozwoli ujawnić Wam swoją dziką, nieposkromioną stronę stylisty fryzur. Bez ograniczeń, bez kompromisów, z pełną kontrolą nad wyglądem pasm. To wszystko dzięki 5-stopniowej regulacji temperatury oraz płytkom turmalinowym i ceramicznym. Z kolei Termix Slim to nowa definicja kompaktowej prostownicy. Wyposażona w system ICHS, pozwala na błyskawiczne odzyskanie ciepła i eliminację wilgoci z zewnątrz. Lekka, poręczna, niezmiennie skuteczna.

Akcesoria do salonu barberskiego

Cenimy kompleksowe podejście oraz rozwiązania skrojone na miarę potrzeb. Przygotowaliśmy szeroką ofertę dla salonów barberskich, biorąc pod uwagę specyfikę tego rodzaju biznesu. Wśród dostępnych produktów znajdziecie m.in. 7 calowe nożyczki, które dopasują się do większych dłoni. Na uwagę zasługuje także maszynka Power Cut, umożliwiająca wydobycie pełnego potencjału fryzury. Precyzyjne cięcia, możliwość tworzenia idealnych przejść oraz wytrzymały silnik to tylko niektóre z jej zalet.

Zaciekawieni? Słusznie! Pełna oferta produktów jest już dostępna na naszej stronie – przeglądajcie do woli 🙂