Produkty TERMIX

Okrągła szczotka i modelowanie włosów normalnych

By 7 lutego 2019 6 maja, 2019 No Comments

Do tej pory profesjonalne szczotki fryzjerskie były stosowane tylko w salonach. Coraz większą popularnością  cieszy się ich wykorzystanie również w warunkach domowych. I słusznie! Dzięki możemy dbać o włosy na co dzień jak podczas wizyty w salonie fryzjerskim.

Szczotka okrągła Evolution Basic, wykonana z teflonu, pozwala ponadto skrócić czas suszenia włosów aż o 30% w porównaniu ze szczotkami aluminiowymi. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy czas, ale też, a może przede wszystkim, minimalizujemy proces wystawienia włosów na działanie wysokiej temperatury, w znacznym stopniu chroniąc je w ten sposób – unikamy przesuszenia i rozdwajania się końcówek.

Szczotka do modelowania sprawia, że włosy są gładsze, bardziej lśniące i, co ważne, zyskują objętość, przez co wyglądają pięknie i zdrowo.

Szczotka okrągła do włosów normalnych Evolution Basic posiada ergonomiczny kształt rączki, który zapewnia mocny chwyt, nawet przy mokrych dłoniach, dając pewność, że nie wyślizgnie się z rąk podczas różnego rodzaju zabiegów stylizacyjnych. Na uwagę zasługuje także nieprzywierająca powłoka, która skutecznie zapobiega przylepianiu, a także gromadzeniu się zbędnych substancji, takich jak np. resztki farby.

Przy użyciu okrągłej szczotki możesz uzyskać efekt zarówno prostych, jak i podkręconych włosów, a nawet zaokrąglonych końcówek. Wszystko zależy od Ciebie!