Produkty TERMIX

Prostownica do zadań specjalnych – sposób na wyjątkowe fryzury

By 29 listopada 2019 2 grudnia, 2019 No Comments

Prostowanie włosów często stanowi element stylizacji włosów. Dlatego dla wielu niezawodna prostownica to podstawowe narzędzie do uzyskania wymarzonego wyglądu fryzury. Przy wyborze warto kierować się zarówno funkcjonalnością, jak i dbałością o zdrowie włosów. Nowoczesna prostownica umożliwia uzyskanie idealnej gładkości, dodaje pasmom blasku, a dzięki dodatkowym możliwościom pozwala także na tworzenie naturalnych fal.

Szukając odpowiedniego modelu, należy zwrócić uwagę na rodzaj płytek termicznych. Płytki powinny zapewniać równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni, by nie występowały na nich nadmiernie gorące obszary, które mogą powodować uszkodzenia struktury pasm. Dodatkowym atutem będzie warstwa turmalinowa, która pod wpływem ciepła wytwarza jony wspomagające zamykanie łusek.

Kolejnym elementem jest możliwość regulacji temperatury. Ważne, żeby zastosowane w prostownicy rozwiązanie pozwalało na jej precyzyjne ustawienie, co umożliwia dopasowanie natężenia ciepła do rodzaju, stanu włosów i pożądanego efektu.

Proste, wygładzone włosy i naturalne fale

Technologia cyfrowego sterowania temperaturą jest wygodnym, intuicyjnym rozwiązaniem, które ułatwia  wykonanie stylizacji, ale również przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów. Z tego systemu korzysta prostownica do włosów Termix 230. Dodatkowo jej płytki zawierają elementy nanosrebrne i nanotytanowe, które nadają włosom blask. Idealnie wygładzone, połyskujące włosy to fryzura na wiele okazji.

Prostownica jest również świetnym narzędziem do lokowania i zawijania pasm. Jeśli planujemy wykorzystać ją do tego typu stylizacji, warto spojrzeć na model Termix 27. Ze względu na ceramiczne płytki termiczne pokryte warstwą turmalinową może być stosowana zarówno w przypadku suchych, jak i mokrych włosów. Taka konstrukcja oddziałuje korzystnie na włosy, które po zabiegu wyglądają zdrowiej, zyskując połysk.

Prostownice Termix idealnie sprawdzają się także podczas wykonywania zabiegów fryzjerskich takich jak aplikacja keratyny, co szczególnie docenią profesjonaliści. To niezawodne narzędzie zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w przypadku użytku domowego.