Porady Ambasadora

Prawidłowe rozczesywanie włosów płaską szczotką PRO

By 31 grudnia 2018 8 marca, 2019 No Comments

Wiele kobiet zastanawia się, czy prawidłowo rozczesuje włosy. To czynność, którą wykonujemy każdego dnia, ale czy na pewno robimy to właściwie? W jaki sposób robić to prawidłowo radzi Ambasador marki TERMIXBartosz Bronowicki.

Warto podkreślić, że wystarczy już kilka kroków oraz szczotka płaska PRO, aby móc cieszyć się ich wyjątkowym blaskiem, a także niebywałą objętością.

Umyj i odsącz włosy ręcznikiem, a następnie użyj specjalny olejek lub mgiełkę do rozczesywania włosów. Zastosuj profesjonalną szczotkę płaską z gumową podstawą i wytrzymałym włosiem nylonowym zakończonym kuleczkami do delikatnego szczotkowania każdego typu włosów. Możesz stosować ją więc bez względu na to, czy  Twoje włosy są proste czy kręcone, cienkie czy też grube.

Zacznij od końców, a dla ułatwienia możesz dodatkowo podzielić włosy na mniejsze sekcje, by móc przeczesywać je od nasady. Dzięki ruchomej podstawie profesjonalna szczotka do rozczesywania włosów idealnie dostosuje się do Twojego kształtu głowy, zapewniając precyzyjne rozczesywanie, a sama czynność stanie się prawdziwą przyjemnością. Co istotne, szczotka TERMIX sprawdza się zarówno do suszenia, jak i rozczesywania włosów – tak samo suchych, jak i mokrych.