Produkty TERMIX

Szczotki C-ramic Colors w kolorach roku 2019

By 16 kwietnia 2019 6 maja, 2019 No Comments

Odważna, szalona, zbuntowana? Wyraź swoją osobowość poprzez kolory! Szczotki C-ramic Colors są teraz dostępne w nowych, modnych barwach. Zainspiruj się i wydobądź ze swoich włosów maksimum blasku. Okrągła szczotka do modelowania – połączenie trendów i najnowszej technologii.

Szczotki w kolorach, które inspirują

Co roku instytut Pantone wybiera najmodniejszy kolor roku. W 2019 króluje słoneczny koral – intensywny, energetyczny i optymistyczny. Z tego powodu Termix przygotował dla Was specjalną linię zestawów okrągłych szczotek do modelowania z pasującą kosmetyczką w topowych barwach. Lekkie i wygodne w użyciu, dopasowane do Twojego charakteru. Wyzwalają kreatywność, podkreślają atuty, inspirują.

Psychologia koloru wskazuje, że barwy silnie oddziałują na nasz nastrój. Mają działanie uspokajające, wspomagają koncentrację, ale także potrafią naładować energią do działania. Adekwatne do osobowości, wydobywają atuty i poprawiają nastrój. A jaki kolor wyraża Ciebie?

Princess Blue – mocny, spójny, niezawodny. Dla kobiet, które swoją klasą i spokojem podbijają świat.

Living Coral – witalizujący, pełny energii, finezyjny. Podkreśli Twoją otwartość i przedsiębiorczość, a także pozytywne nastawienie.

Bubblegum Pink – zadziorny, głęboki, tajemniczy. Wyrazi Twoją siłę, zdecydowanie i zbuntowany charakter.

Technologia dla Twoich włosów

Zestawy szczotek C-ramic wykonane są z zastosowaniem technologii ceramiczno – jonowej. Ich sekretem jest ceramiczny korpus, który pozwala na równomierne rozłożenie ciepła w czasie suszenia, przyspieszając ten proces i redukując elektryzowanie się włosów. Dzięki swoim właściwościom zapobiega powstawaniu uszkodzeń, a lepsze zamykanie łusek włosa zwiększa miękkość i nadaje Twojej fryzurze blask.

Szczotka okrągła do włosów jest świetnym rozwiązaniem, które wspomaga pielęgnację włosów. Dostępne w zestawie w 5 rozmiarach: 17, 23, 28, 32 i 43 mm wraz z wielofunkcyjną, estetyczną kosmetyczką. Dopasowane do Twoich potrzeb, tworzone z myślą o najlepszych efektach.

Jesteś gotowa by uwolnić swoją kreatywność?