Produkty TERMIX

TERMIX MINI TRAVEL KIT, czyli wszystko, czego potrzebujesz w podróży

By 21 stycznia 2021 No Comments

Staramy się być niezawodnym towarzyszem. Na każdym kroku dbamy o pielęgnację Twoich włosów. Również teraz, kiedy podróże uległy znacznym ograniczeniom i zmieniły swój charakter. Dlatego dopasowaliśmy zestaw TERMIX MINI TRAVEL KIT do nowych potrzeb. Marzysz o krótkim weekendowym wypadzie, który będzie chwilą ucieczki od codzienności? Nie musisz już zastanawiać się, jak zmieścić wszystkie niezbędne przedmioty w małej torbie! To, czego potrzebujesz, zamknęliśmy w formie miniaturowego zestawu, który nadal zapewnia maksymalną ochronę pasm.

Spakuj się w jedną torbę 

Zredukowaliśmy rozmiar naszych produktów, dbając o wielkość i niską wagę zestawu podróżnego. To uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w „nowej rzeczywistości”, jak i później – podczas podróży samolotem lub w czasie dalekich wojaży. TERMIX MINI TRAVEL KIT zawiera szczotkę do rozczesywania włosów, suszarkę, prostownicę i dwa klipsy. Wszystko w rozmiarze mini! Całość możesz przechowywać w dołączonej do zestawu estetycznej, aksamitnej torbie.

Ochrona włosów w podróży

Mniejsze nie znaczy gorsze! Wykorzystaliśmy najnowszą technologię, dzięki której nasze produkty zachwycają nie tylko poręczną formą, ale także możliwościami. Zapomnij o uszkodzeniach pasm i osłabionej kondycji włosów po powrocie z wyjazdu. Szczotka TERMIX pozwoli Ci na idealne rozczesywanie mokrych i suchych pasm, a klipsy ułatwią stylizację, bez zostawianie śladów na strukturze włosów. Suszarka została wyposażona w system regulacji temperatury, gwarantujący Ci pełną kontrolę nad procesem modelowania fryzury. Mini prostownica nada całości perfekcyjne wykończenie.

Sposób na piękne włosy

Teraz możesz dbać o włosy bez względu na okoliczności. Co więcej, dylematy związane z ograniczoną pojemnością walizki staną się przeszłością. Stawiamy na skuteczność i funkcjonalność naszych produktów. Dzięki temu będziesz cieszyć się piękną fryzurą, nie tylko po wizycie w salonie fryzjerskim lub domowym spa.