Trendy

Trendy fryzjerskie na 2021 rok

By 18 stycznia 2021 24 lutego, 2021 No Comments

Nowy rok, nowa ja! Czy na pewno? Chcemy przekonać Cię, że piękno to autentyczność, swobodne wyrażanie swojej osobowości. Doskonałość, która przekracza ramy klasycznej estetyki, ponieważ jest Twoja. W tym roku stawiamy na odwagę, na podkreślanie charakteru. Pozwoli Ci to swobodnie bawić się trendami, zarówno podczas tworzenia własnej fryzury, jak i klientek oraz klientów salonu fryzjerskiego.

Modne fryzury w 2021 roku

Od kilku sezonów króluje bob w rozmaitych wariantach. Nie inaczej jest teraz! Lob to jego przedłużona wersja, która dopasuje się do każdego kształtu twarzy. Jest też propozycja dla entuzjastek radykalnych przemian. To odważna fryzura „na zapałkę”, często połączona z ekstrawagancką koloryzacją w neonowych barwach. Ultrakrótko i ultrawyraziście! Wśród trendów na 2021 rok nie brakuje też inspiracji poprzednimi dekadami. Wyróżniają się zdecydowane „pazurki” w formie shaggy hair i grzywka rodem z lat 70-tych. Warto zwrócić uwagę także na podkręconą wersję pixie hair i średniej długości fryzurę w stylu retro, która cały urok zawdzięcza wyraźnie podwiniętym końcom pasm. Modna i dopasowana do charakteru stylizacja wymaga odpowiednich narzędzi do jej modelowania. Niezwykle użyteczne będą okrągłe szczotki o różnej średnicy, które pozwolą perfekcyjnie ułożyć pasma. Kluczowym elementem jest dopasowanie wielkości szczotki do długości i rodzaju włosów. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w profesjonalny zestaw do stylizacji. W przypadku propozycji TERMIX dodatkowym elementem zestawu będzie spray, zapewniający jedwabiste wykończenie fryzury, przyciągające spojrzenia zdrowym blaskiem.

 

Stylowe fryzury dla mężczyzn

Wśród trendów nie brakuje także modnych męskich fryzur. Krótki french crop z odrobiną połysku, klasyczny pompadour i wyrazisty comb over zajmują miejsca na podium stylizacji na 2021 rok. Do łask wraca także średniej długości kucyk i quiff, czyli postrzępiona i mocno podkręcona góra. Każda z tych fryzur zostawia pole do indywidualnej interpretacji tak, aby idealnie wpisywała się w osobowość klienta. Nie maleje też popularność starannie wystylizowanego zarostu. Kondycja brody i wąsów dużo mówi o ich właścicielu. Warto zadbać o wyposażenie salony barberskiego w najwyższej jakości maszynki, trymery i szczotki. Produkty dla profesjonalistów są gwarancją zjawiskowego efektu finalnego, na którym zależy klientom.